Hakkımızda

AYS MAKİNA  2009 YILINDA İZMİR 2.SANAYİ SİTESİNDE kurulup ve 15 yılı aşan tecrübesiyle Makina Ambalaj-şaft ve Otomasyon sektöründe önde gelen firmalarındandır.Firmamız ambalaj ve otomasyon sektörüne havalı şaft –kilitleme çarkı-pnomatik fren üretmek amacıyla kurulmuştur.

Firmamız bugüne kadar, yurtiçinde bir çok makine ve ekipman yaparak müşterilerine hizmet sunmuş, olup Müşteri memnuniyeti ön planda tutulmuştur. Firmamız uzman kadrosuyla, müşterilerimizin sonradan ortaya çıkan ihtiyaçlarını da yedek parça ve servis hizmetleriyle üstün ve kaliteli üretim sağlamaktadır.

Firmamız, Ambalaj, şaft, Otomasyon sektörünün önde gelen firmalarından olan AYS MAKİNA, kurulduğu tarihten bu yana uzmanlaştığı her alanda, ülkemizde en iyi olmakla kalmayıp uluslararası alanda da sunulan hizmetlerinin bilimselliği ve kalitesi ile zirvede yer tutmuş, lider olmanın yanı sıra her zaman lider kalmayı başarabilen bir, İmalat ve otomasyon kuruluşu olmuştur. Sürekli teknolojik gelişmeleri takip ederek size daima en iyi hizmeti sunma prensibini ilke edinmiştir. Ürettiği özel çözümler ve gösterdiği özveri ile her zaman müşterilerinin çözüm ortağıdır.