KALİTE POLİTAKAMIZ

Vizyonumuz
Dünya çapında otomasyon ve bilgi paylaşımının değiştiği ve güvenliğin çok önemli olduğu zamanımızda insanların güvenli bir şekilde teknolojilerini yenilemede yardımcı bir amaç üstlenmiş olan firmamız bu sektörde çok önemli bir konumda bulunmaktadır. Ülkeler arasındaki sermaye hareketlerinin ve teknolojik gelişimin süratli bir şekilde arttığı ve serbestleştiği bir çağda kendi adını ve elbette ülkemizin adını en iyi şekilde dünyaya yaymak misyonunu üzerinde taşıdığına inanmış çalışanlarıyla firmamız globalleşme yolunda çalışmalar başlatmıştır.
Satış öncesi ve sonrası kesintisiz hizmet verilmesi, müşteri temsilciliği departmanı ile müşterilerine, kendilerine uygun ürünlerin önerilmesi ve satışının yapılması hususunda yardımcı olunması, teknik servis departmanı ile montaj ve servis aşamalarında müşterilerinin yanında olunması şeklinde devam edip, Dünya standartlarında üretilen ürünlerimizin mevcut kalitesi korunmakla birlikte, ekibimizin çalışmalarıyla da geliştirilmektedir. Cazip ve uygun fiyatları ile müşterilerine avantajlar sağlamak.

Misyonumuz
Bilimsel - ilkelerden ödün vermeden açık, dürüst, güvenilir hizmet ve danışmanlık hizmeti sunmak. Bilimsel araştırmalar ve yeni otomasyon uygulamalarda öncü, uluslararası düzeyde bir referans merkezi olmak. Sürekli eğitim, ölçme, iyileştirme yöntemleri kullanarak devamlı gelişmeyi, yenilemeyi sağlayan bir yönetim ve işletim sistemi örneği vermek.
Bizim için, "Müşterilerimizin ve Çalışanların Memnuniyeti"ne odaklı hizmet anlayışını oluşturmak, Sürekli ölçme ve iyileştirme mekanizmaları kullanarak örnek bir yönetim ve işletim sistemi kurmak, Bilimsel araştırmalarda ve yeni uygulamalarda öncülük yapan akademik bir kurum olmak, Otomasyon ve teknolojik hizmetini kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlarla sunmak, Kendimizi sürekli eğitmek ve geliştirmek.